Про нас

Торгівельна фірма “Гармонія” – це підприємство, яке було засноване в 2000 році. Його основною метою є постачання оптових торговельних мереж, оптових торговців і флористів штучними квітами та декоративними виробами.

Торгова фірма “Гармонія” пропонує широкий асортимент декоративних виробів та декоративних свічок а також лампадок та вставок до них. В даний час в нашому магазині більше 5 000 різних предметів.

У нашому постійному асортименті ми маємо штучні зрізані квіти, букети, плющ, дерева, а також цілий ряд аксесуарів для квіткових композицій (гілочки, гіпсофіла, трава, тощо).

З року в рік ми розширюємо асортимент штучної рослинності, а також розширюємо її декоративними елементами. У нашій пропозиції є не тільки квіти, але й стрічки, свічки, вази, , ліхтарі, вироби з ротанга і плетених виробів, декоративні коробки, горщики, вінки і багато іншого.

Окрім звичайних товарів, у нас також є сезонні статті та різдвяні прикраси:

  • Під час Різдва, це різдвяні ялинки, ланцюжки, дрібнички, свічки і всілякі інші різдвяні прикраси.
  • Великдень – великодні яйця, кури, плетені кошики, та безліч інших прикрас.
  • Прикраси на День Святого Валентина, та дня Жінки і т.д.

Ми намагаємося задовольнити очікування різних клієнтів, як тих, хто менш вимогливий, шукаючи дешевий , масовий товар, так і тих, хто шукає квіти і рослини з високоякісних, але більш дорогих матеріалів.

Стабільне фінансове становище нашої компанії гарантує нашим поточним і потенційним клієнтам, постійним поставкам перевірених товарів і пошуку нових і привабливих виробів з квіткової та декоративної промисловості.

Запрошуємо Вас до співпраці!